Construct slaví 25 let a rozdává iPhony

Construct slaví 25 let a rozdává iPhony

22. 8. 2016

K 25. výročí společnosti připravil Construct soutěž pro prodejce mechanického zabezpečení o deset mobilních telefonů iPhone 6s.

Již 25 let vyrábí společnost Construct mechanické zabezpečení vozidel proti krádeži. První kus byl v roce 1991 vyroben na vůz Škoda Favorit a od té doby firma vyrobila více než 2 000 000 kusů tohoto zabezpečovacího zařízení. Své produkty vyváží do desítek zemí. V loňském roce Construct oslavil 20 let od schválení zabezpečení Construct coby originální příslušenství pro vozy Škoda.

V rámci oslav připravil Construct pro své odběratele soutěž o mobilní telefon iPhone 6s. Autoservisy a prodejci vozidel, kteří zabezpečení Construct prodávají, tak mají každý měsíc šanci získat jeden výherní telefon. Soutěž běží od 1. března a k dnešnímu dni společnost rozdala už 5 iPhonů. Dalších 5 na svého výherce zatím ještě čeká.

iPhone 6s dosud získali:

1) Miroslav Dalecký z NH Caru Praha:

2) Radek Kučera z Autocentra ROS v Brně:

3) Martin Krejčí z Autoprodejny Suchý Znojmo

4) Robert Kreuzman z Porsche Plzeň:

5) Pavel Hnízdil z Porsche Praha Smíchov:

Všem výhercům gratulujeme a přejeme hodně štěstí všem zúčastněným v dalších kolech.

Zpět

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací