O nás

Věříme v poctivou zámečnickou práci, kvalitní ocel a mechanický princip zabezpečení vozidel, který nelze jen tak překonat.

Proto už 25 let vyrábíme mechanické zabezpečení Construct. Systém časem natolik ověřený a technologicky a kvalitativně dokonalý, že prakticky nepotřebuje zásadní inovace.

Abychom garantovali vysokou kvalitu našeho zabezpečení, vyrábíme jej výhradně v České republice ve výrobním závodě ve Velkém Meziříčí.

Vedle klasického zámku řadicí páky vyrábíme i další typy mechanického zabezpečení a snižujeme tak motoristům riziko krádeže vozu a dílů ukrytých pod kapotou.

 

HISTORIE

První mechanické zabezpečení Construct bylo vyrobeno v roce 1991 na vůz Škoda Favorit. Již tři roky po zahájení výroby se Construct stal originálním příslušenstvím pro všechny modely značky Škoda a tuto pozici si uchovalo dodnes.

Rostoucí společnost se v průběhu let dvakrát stěhovala do větších prostor, v roce 1998 otevřela novou pobočku v Praze, kam se postupem času přestěhovalo vedení obchodu a marketing. O rok později byla založena dceřiná společnost Construct Slovakia v Bratislavě.

Expanze do zahraničí však začala již v roce 1997. Podíl tuzemských a exportních prodejů se v průběhu několika let razantně změnil. V roce 2007 přesáhl export dvě třetiny celkové produkce a tento stav trvá dodnes. 

V květnu roku 2007 byl vyroben milióntý kus mechanického zabezpečení Construct, další půlmilion spatřil světlo světa o pouhé dva roky později. V roce 2014 dosáhla firma dalších dvou významných milníků, a to vyrobený dvoumilióntý kus a výročí 20 let zařazení zabezpečení Construct mezi originální příslušenství pro vozy značky Škoda.

CERTIFIKÁTY A ATESTY

Proces výroby a montáže produktů Construct je velmi přísně kontrolován. Díky vysoké kvalitě výrobního procesu, produktů a služeb tak společnost získala řadu certifikátů kvality a hodnocení v mnoha zemích Evropy:

  • ISO 9001:2015
  • prestižní značka kvality Czech Made
  • atest od státem akreditované společnosti Trezor test
  • atesty od Ústavu silniční a motorové dopravy
  • atest 8SD o schválení technické způsobilosti č. 789/I.
  • atest udělený mezinárodní zkušebnou ANPI
  • atesty a vysoká hodnocení kriminalistických ústavů a policie v řadě evropských zemí

Před nasazením do výroby musí každý nový model projít řadou zkoušek. Východiskem pro interní standardy byly normy koncernu VW. Použité materiály musí splňovat přísná kritéria, zkoumá se nejen odolnost proti korozi, ale i rezistence v teplotách od -40 do +125° C. Zařízení nesmí do konstrukce vozu přenášet žádné rušivé hluky a rezonance. 

Construct na wikipedii.

Politika jakosti společnosti Construct ke stažení.pdf

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací