Mobilní aplikace Construct Assistance

Mobilní aplikace Construct Assistance

16. 3. 2015

Skvělý pomocník pro motoristy ve vašem mobilu

Construct je svým zákazníkům zase o kousek blíž. Vloni na podzim zařadil do svého bonusového programu asistenční a slevovou kartu Construct, kterou dostávají zákazníci při instalaci zabezpečení Construct do svého vozu. Nyní přichází s mobilní aplikací, která je skvělým pomocníkem pro řidiče a držitele asistenční karty Construct.

Aplikace Construct Assistance je určena pro operační systém Android. Je volně dostupná v Google Play, najdete ji pod zadáním slovního spojení Construct Assistance. Stáhnout si ji můžete pod tímto odkazem.

Aplikace poskytuje klientům využívajících asistenční služby Construct možnost rychlé orientace v rozsahu služeb a přímou komunikaci s dispečinkem. Dále podává informace o dopravní situaci v ČR, turistické informace z více jak čtyřiceti zemí Evropy, linky tísňového volání, slevový program a mnoho dalších funkcí. Vše přehledně, včetně zobrazení v mapách. 

Zpět

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací