Výherce hlasování v anketě Auto roku odjel Passatem

Výherce hlasování v anketě Auto roku odjel Passatem

8. 10. 2015

Tento vůz byl zabezepčen zámkem řadicí páky Construct.

 

 

Definitivní tečku za anketou Auto roku 2015 v České republice učinilo předání vozu vítězi SMS soutěže o šek na 500 tisíc Kč, určených k nákupu některého z nominovaných automobilů. Ve středu 7. října odjel Jiří Maděra z Kladna z autosalonu Volkswagen pražské společnosti Auto Jarov se zbrusu novým VW Passat.

Jak nám prozradil vedoucí prodeje této značky Martin Mareček, jednalo se konkrétně o model Passat Variant s motorem 1.4 TSI s technologií vypínání válců. Ten se přiřadil k dalším přibližně 2300 volkswagenům, které si v tomto roce zákazníci odvezou ze showroomů firmy nejen na Jarově, ale také v Praze-Kunraticích. Největší poptávka je po Golfu, Novém Passatu a Polu, rostoucí zájem však zaznamenávají i v případě žhavé novinky Touranu. 

Pan Maděra hodlá ve svém novém vozidle samozřejmě nejprve svézt rodinu, ale už příští týden ho podrobí zatěžkávací zkoušce během služební cesty na Slovensko. Bude na ní určitě odjíždět bez obav, protože z rukou ředitelky odboru Public Relations a interní komunikace České podnikatelské pojišťovny Mgr. Renaty Čapkové převzal poukaz na roční bezplatné povinné ručení a havarijní pojištění.

Zároveň mu generální ředitel společnosti Construct Ing. Jiří Dufek sdělil příjemnou zprávu, že automobil je vybaven kvalitním mechanickým zabezpečením proti krádeži. Šťastnému výherci tak zbývá k vyřešení už jen otázka, zda za volant passata pustí také někoho jiného. „Manželce uvolním místo velice rád, ale nevím, zda této možnosti využije. Trochu se totiž bojí velkých aut,“ prohlásil s úsměvem.  

Zpět

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací