Zabezpečení pro vozy bez řadicí páky

Zabezpečení pro vozy bez řadicí páky

19. 6. 2018

Mechanické zabezpečení CONSTRUCT STEERING zabezpečuje volantovou tyč.

Společnost CONSTRUCT představuje novou generaci mechanického zabezpečení vozidel CONSTRUCT STEERING.

• Zařízení je určeno pro vozy bez řadicí páky.
• CONSTRUCT STEERING uzamkne volantovou tyč a tím zamezí pachateli odcizení vozidla. 
• Cena zařízení CONSTRUCT STEERING činí 8.500 Kč včetně DPH a montáže.

Nová generace mechanického zabezpečení CONSTRUCT STEERING reaguje na poslední vývoj v automobilovém průmyslu, kdy výrobci stále častěji nahrazují tradiční podobu řadicí páky elektronickým joystickem. V takovém případě není možné využít klasický zámek řadicí páky, který česká společnost CONSTRUCT úspěšně nabízí již od roku 1991. Novinku CONSTRUCT STEERING mohou využít také vozy, které mají volič převodovky pod volantem.

KRÁDEŽ VOZU ZA PÁR VTEŘIN

Moderní doba přináší do aut více uživatelského komfortu a pohodlí pro majitele. Bohužel však nejde vždy ruku v ruce s lepším zajištěním jeho majetku. Bezklíčové systémy, které se v automobilech v poslední době značně rozšířily, překonají zloději během několika málo sekund. Z místa činu odjíždějí nenápadně, aniž by na autě způsobili byť jen nepatrnou škodu. Mechanické zabezpečení vozu tak má více než kdy v minulosti svou nezastupitelnou roli. 

NEJVYŠŠÍ KVALITA

Masivní konstrukce zařízení CONSTRUCT STEERING blokuje volantovou tyč, a s vozem proto není možné odjet. Vysokopevnostní ocel nepodléhá chemickým ani tepelným vlivům a je napevno spojena s konstrukcí vozidla. Pokud by chtěl zloděj zařízení násilně překonat, stálo by jej to značné úsilí, spoustu času a způsobil by i nežádoucí hluk. Z hlediska zloděje je nevýhodná také pozice samotného zařízení. Ve stísněném prostoru pod volantem je velmi špatně přístupné.

 

KOMFORT PŘI OVLÁDÁNÍ

Pro uživatele je systém CONSTRUCT STEERING naopak mimořádně komfortní. Zámková vložka je nenápadně umístěna v blízkosti volantu, k jejímu odemčení či zamčení se řidič nemusí shýbat ani naklánět. Po jízdě jednoduše otočí klíčem v zámkové vložce, čímž dojde k blokaci volantu. Zároveň je aktivován spínač, díky němuž nelze vozidlo v uzamčené poloze ani nastartovat.

PRO VOZY BEZ ŘADICÍ PÁKY

Špičková cylindrická zámková vložka, splňující podmínky nejvyšších tříd bezpečnostních norem, je to jediné, co přítomnost zabezpečovacího zařízení CONSTRUCT STEERING na pohled signalizuje. Zbytek konstrukce je umístěn pod krycími plasty přístrojové desky. Společnost CONSTRUCT je připravena novinku přizpůsobit jednotlivým typům automobilů. Za tímto účelem intenzivně spolupracuje přímo s výrobci vozidel tak, aby montáž CONSTRUCT STEERING nenarušila konstrukci vozu a záruku poskytovanou automobilkou. Pro lepší představu: Za dobu své existence společnost CONSTRUCT dokázala zákazníkům nabídnout více než 2000 typů zámků, jen pro vůz Škoda Octavia existuje 20 různých modifikací.

Proč zvolit mechanické zabezpečení CONSTRUCT STEERING:

Znemožňuje neoprávněné nastartování a odcizení vozidla.

Snadno se ovládá – zámková vložka je umístěna vedle volantu.

Masivní konstrukce je vysoce odolná proti napadení a nepodléhá tepelným ani chemickým vlivům.

Nelze jej deaktivovat žádnými rušičkami signálu.

Není závislé na autobaterii ani jiných funkcích vozidla.

Jeho nenápadné a bezhlučné překonání na ulici je prakticky nemožné.

Výrazně prodlužuje dobu, po kterou musí pachatel při odcizování vozu riskovat.

Má nenáročnou obsluhu i údržbu.

Nenarušuje interiér vozidla.

S jeho provozem nejsou spojené žádné další poplatky

Sleva na pojistném.

Záruka výrobce až 5 let.

Více o produktu zde.

Zpět

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací