Chraňte kromě vozu také díly pod kapotou

Chraňte kromě vozu také díly pod kapotou

11. 5. 2017

Mechanické zabezpečení kapoty je skvělým doplňkem k zámku řadicí páky.

 

 

Máte ve svém voze zámek řadicí páky CONSTRUCT, ale bojíte se o své díly pod kapotou? 

Obavy jsou na místě, z automobilů totiž mizí nejvíce právě drahé řídící jednotky a xenonové světlomety. Dostat se pod kapotu a zcizit tyto díly není pro zloděje žádný problém a jejich prodejem získají nemalé peníze. 

Zabezpečení kapoty CONSTRUCT HOOD LOCK je jednoduché řešení, jak uchránit díly pod kapotou vašeho vozu. Zabezpečte si mechanickým zámkem kapotu a odemykejte ji pouze v případě, když budete potřebovat např. dolít provozní kapaliny. 

Přečtěte si o zabezpečení kapoty více.

   

Řešíte kompletní zabezpečení vozu včetně kapoty?

Pak je pro vás skvělým řešením mechanické zabezepčení CONSTRUCT VARIO, kombinace zámku řadicí páky a kapoty. Otočením klíče ovládáte oba zámky najednou a chráníte tak nejen celý vůz proti odcizení, ale také díly ukryté v motorovém prostoru.

Více o zabezpečení CONSTRUCT VARIO.

Zpět

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací