Chraňte svou garáž před zloději

Chraňte svou garáž před zloději

8. 9. 2017

Svůj automobil si obvykle proti krádeži zabezpečujeme, ale myslíme také na zabezpečení garáže, kde svého motorového miláčka parkujeme?

Dostat se do garáže je pro zloděje hračka

Podle policejních statistik jsou garáže jedním z nejčastěji zloději navštěvovaných objektů. V garáži lidé uskladňují vedle automobilu či motorky také kolo, lyže, zahradní nářadí, pneumatiky a další cenné věci. Přesto bývají garážová vrata velmi špatně ochráněna před vniknutím a tak není divu, že působí na zloděje doslova jako magnet. Standardní zámky ke garážovým vratům jsou často zlodějům k smíchu. Vždyť u vstupních dveří má dům zámkovou vložku bezpečnostní třídy 4 a na garážových vratech obyčejnou vložku či mechanickou závoru, kterou lze vytrhnout i rukou.

 

 

Jak si garáž zabezpečit?

Společnost Construct, výrobce mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži, představila letos spolehlivý ochranný prostředek vašich garážových vrat - Construct Garage Lock. Zabezpečení chrání vrata proti násilnému vniknutí do garáže a odcizení uložených cenných věcí. Garážová vrata se zamčeným Construct Garage Lockem neotevřete zvenku, ani zevnitř.

Zařízení je použitelné primárně na vrata sekční, ale je možné použití také na vrata posuvná, průmyslová, skládací a výklopná. V nabídce jsou dva typy zařízení, které se liší tím, z které strany garážových vrat se zabezpečení ovládá.

1)    Zámek s vnitřním ovládáním - univerzální zámek na většinu vrat od známých výrobců v ČR

2)    Zámek s venkovním ovládáním - zámek pouze na vrata, která mají sílu lamely 40 mm

Cena zabezpečení Construct Garage Lock je 2 420 Kč vč. DPH, tato cena je bez dopravy a montáže.

 

Snadná obsluha, jistota, špičková zámková vložka

 

 

Na mechanické zabezpečení Construct Garage Lock je poskytnuta prodloužená záruka na 5 let. Construct Garage Lock má snadnou obsluhu. Otočením klíče v zámkové vložce dojde k zasunutí jistícího čepu do krytky umístěné na vodící kolejnici vrat.

Použité materiály vynikají svou vysokou odolností proti překonání, kterou zvyšují bezpečnostní zatrhávací šrouby. Zařízení odolává tepelným i chemickým vlivům, nemění své vlastnosti ani po podchlazení tekutým dusíkem. Zámková vložka je odolná vůči destruktivním (např. vytržení jádra vložky, odvrtání, vyhmatání planžetou,…) i nedestruktivním metodám (např. metoda Bump-key). Zámková vložka splňuje podmínky norem ČSN EN 1303 a ČSN EN 1627 a vyhovuje nejvyšší třídě bezpečnosti evropských norem.

Více info o produktu zde.

Zpět

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací