Každý 4. ukradený vůz je Škoda Octavia

Každý 4. ukradený vůz je Škoda Octavia

26. 6. 2015

Nejprodávanější model v ČR je také nejčastějším terčem zlodějů.

Denně zmizí průměrně z českých silnic 24 vozidel, to je každou hodinu 1 vůz. Z toho každý čtvrtý je právě nejprodávanější model značky Škoda, Octavia. Z celkového počtu 8 720 odcizených vozidel v ČR za rok 2014 bylo celkem 2 311 Octavií. 

Rostou krádeže náhradních dílů  

Máte ve svém voze zámek řadicí páky Construct, ale bojíte se o své díly pod kapotou? Obavy jsou na místě, z automobilů totiž mizí nejvíce řídící jednotky a xenonové světlomety. Dostat se pod kapotu a zcizit tyto díly není pro zloděje žádný problém a jejich prodejem získají nemalé peníze.  

Nabízíme řešení, jak své díly pod kapotou uchránit - CONSTRUCT HOOD LOCK. Zabezpečte si mechanickým zámkem kapotu vozu a odemykejte ji pouze v případě, když budete potřebovat např. dolít provozní kapaliny.  

Přečtěte si o zabezpečení kapoty více.

Nemáte-li ve svém voze žádné zabezečení, doporučujeme kombinaci mechanického zabezpečení řadicí páky se zámkem kapoty - CONSTRUCT VARIO. Jedním otočením klíče ovládáte oba zámky a chráníte nejen vozidlo proti krádeži, ale také jeho díly ukryté pod kapotou.

Více o zabezpečení Construct Vario.

Zpět

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací