Nový produkt - zámek kapoty

Nový produkt - zámek kapoty

16. 6. 2015

Představujeme skvělý doplněk k mechanickému zabezpečení - CONSTRUCT HOOD LOCK

Máte ve svém voze zámek řadicí páky CONSTRUCT, ale bojíte se o své díly pod kapotou? Obavy jsou na místě, z automobilů totiž mizí nejvíce právě řídící jednotky a xenonové světlomety. Dostat se pod kapotu a zcizit tyto díly není pro zloděje žádný problém a jejich prodejem získají nemalé peníze. 

Nabízíme řešení, jak své díly pod kapotou uchránit - CONSTRUCT HOOD LOCK. Zabezpečte si mechanickým zámkem kapotu vozu a odemykejte ji pouze v případě, když budete potřebovat např. dolít provozní kapaliny. 

Přečtěte si o zabezpečení kapoty více.

 

   

Pokud řešíte kompletní zabezpečení vozu vč. kapoty, skvělým řešením pak pro vás bude CONSTRUCT VARIO, kombinace zámku řadicí páky a kapoty. 

Přečtěte si o zabezpečení CONSTRUCT VARIO více.

Zpět

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací