Revoluční novinka - Zámek garážových vrat

Revoluční novinka - Zámek garážových vrat

24. 6. 2015

Myslete na bezpečí svého vozu a dalšího majetku i ve vaší garáži

Zcela nový segment pokryje produkt, který tradiční český výrobce mechanického zabezpečení Construct právě představil veřejnosti. Jedná se o mechanický zámek garážových vrat s název CONSTRUCT GARAGE LOCK. Toto zabezpečení podtrhuje vizi firmy ochránit majetek svých zákazníků.

CONSTRUCT GARAGE LOCK je bezpečnostní prostředek proti násilnému vniknutí do garáže a odcizení cenných věcí uložených v garáži (vůz, kolo, nářadí, zahradní technika...).

Výrobce nabízí k výběru dvě varianty, s ovládáním umístěným uvnitř nebo zvenku. Obě varianty jsou jednoduché na montáž i ovládání a vysoce spolehlivé proti překonání. Výrobek je vybaven bezpečnostní vložkou, kterou Construct používá i do zabezpečení vozidel a která splňuje nejvyšší evropské bezpečnostní normy. Celé zařízení je pak odolné proti chemickým a tepelným vlivům a známým destruktivním a nedestruktivním metodám.

Pro bližší informace o produktu nás kontaktujte nebo pokračujte na stránku výrobku.

Zpět

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací