Ušetřete s Constructem peníze i čas

Ušetřete s Constructem peníze i čas

14. 5. 2015

S mobilní aplikací Construct Assistance, kterou můžete mít ve svém mobilním telefonu (android).

Ke každému zabezpečení CONSTRUCT nyní získáte jedinečnou asistenční kartu plnou služeb, slev a výhod. Mít Construct není jen jistota ochrany před zloději, ale také mít praktického pomocníka na cestách i v běžném životě.

Asistenční a slevová karta Construct

Tuto kartu získáte při pořízení zabezpečení vozidel proti krádeži Construct. Držitel karty je oprávněn k bezplatnému využívání asistenčních služeb po dobu 24 měsíců na celém území Evropy, a to v tomto rozsahu:

  • odtah nepojízdného vozidla do nejbližšího smluvního servisu
  • nepřetržitý provoz dispečinku vč. tlumočnických služeb
  • poskytování dopravních a mototuristických informací

Zároveň získáváte možnost využít výhod národního a mezinárodního slevového programu, který zahrnuje slevy na pohonné hmoty, ubytování, cestování, kulturu, nákupy, volnočasové aktivity, a řadu dalších praktických služeb. Máte možnost například tankovat u čerpací stanice Agip o 1 Kč levněji na litru pohonných hmot.

Chytrá mobilní aplikace

Construct nyní přichází s novinkou, a to spuštění mobilní aplikace pro systém Android, která je skvělým pomocníkem nejen pro řidiče a držitele asistenční karty Construct. Využijete ji zejména při cestování, jelikož podává aktuální informace o dopravní situaci v ČR. Stání v kolonách díky dopravním uzavírkám nebo nehodě už bude minulostí. Jestliže cestujete do zahraniční, přečtěte si praktické turistické informace z více jak čtyřiceti zemí Evropy.

Aplikaci Construct Assistance ocení také ti, co využívají slevy v bonusovém programu. V interaktivní mapě totiž uvidíte vyznačená místa ve vašem okolí, kde můžete slevu uplatnit, s možností filtrování podle kategorie.

Pro zákazníky využívající asistenční služby Construct umožňuje aplikace možnost rychlé orientace v rozsahu služeb a přímou komunikaci s dispečinkem. Nechybí ani přímá linka tísňového volání a zobrazení montážních organizací společnosti Construct. 

Aplikaci si do svého chytrého telefonu s operačním systémem Android stahněte zde.

Mít Construct se vyplatí

Zabezpečit si vůz mechanických či elektromechanickým zařízením proti krádeži značky Construct přináší zákazníkům nejen pocit bezpečí a jistoty. Díky asistenčnímu a slevovému programu navázaného na mobilní aplikaci do chytrého telefonu uspoříte spoustu času a peněz uplatněním slev v bonus programu. 

Zpět

Poptejte zabezpečení pro Váš vůz

Osobní údaje vložené do tohoto formuláře zpracováváme za účelem oprávněného zájmu a uchováváme po dobu 1 roku, poté budou automaticky odstraněny. Více informací o ochraně osobních údajů
Odeslat dotaz
Pokud nám chcete sdělit svoje připomínky a náměty, napište nám, prosím na adresu [email protected]
Zeptat se
Provozovatel webu, společnost CONSTRUCT A&D, a.s., Františkov 220, 594 01 Velké Meziříčí, IČ: 26233177, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací